28 бер. 2015

28 березня на останньому занятті майбутні першокласники зустрілися з казковими героями. Разом з Незнайкою, Кнопочкою, Бабою-Ягою, Атаманшою діти співали, танцювали та відгадували загадки. Заняття проводилися з жовтня по березень, на яких майбутні першокласники з батьками проходили період адаптації, знайомилися з психологом школи, учителями, керівниками гуртків та умовами навчання в НВО № 28.
27 бер. 2015

Незвичайні картини

Своїми руками картини із манки створювали у гуртку дитячої іграшки "Сонечко" під керівництвом О.В.Белової-Брайченко.
27 бер. 2015

Міжнародний день театру

Гуртківці театральної студії відсвяткували творчо: готували концертні номери, приймали участь у театральній вікторині,грали в ассоціації за святковим чаюванням. Привітали телефоном акторів міського театру ляльок.
26 бер. 2015

Створюємо літературний журнал 5-А класу

Учні гуртків "Розвиток мовлення" та "Комп’ютерної графіки" працюють над створенням журналу,автором якого стали самі гуртківці.
26 бер. 2015

Ой весно,весно, днем красна!

26 березня в Центрі регіональної культури панувала атмосфера українського фольклору. Гурток "Юні мовознавці" разом з Театральним гуртком продемонстрували Літературно-музичну композицію "Ой весно, весно, днем красна".
25 бер. 2015

Майстер-клас з виготовлення Пасхальної символіки з гліни.

Пасхальні прикраси для дому робили гуртківці на майстер-класі, який провела Падалка Н.В.
25 бер. 2015

Українські весняні свята

Під час весняних канікул юні мовознавці на засіданні гуртка-керівника Єрмоленко І.Й., дізнавались про традіції весняних святкувань та звичаї нашого народу, читали літературні уривки та слухали народні пісні.
24 бер. 2015

Музей ретро-автомобилей и военной формы

На весенних каникулах ученики 8-А класса посетили Музей ретро-автомобилей и военной формы в г. Днепропетровске. Около30 уникальных ретро-автомобилей "прописались" в "Музее времени". Ученики остались довольны экскурсией в музей.
24 бер. 2015

"Поэзия - душа моя"

В театральной студии гостеприимно распахнула двери литературная гостиная для любителей театра и поэзии. Хозяйка салона - Инна Владимировна Шабатова,умело вплетала высокие слова и цитаты классиков, в беседу за чаем, вдохновляя слушателей. Стихи прозвучавшие на встрече были пронизаны чувствами и эмоциями чтецов, ведь все они были о Любви!
23 бер. 2015

Весенние каникулы 5-А класса

Весенние каникулы 5-А класс провел очень активно. Ученики посетили кинотеатр "Дафи", съездили на экскурсию на Ж/М Северный в Храм иконы Божией Матери "Иверская".