16 квіт. 2018

Наші гімнастки на Чемпіонаті світу

Вдалим став виступ учениць нашої школи Єгорової Софії 5Б клас та Кугук Уляни 4В клас на світовому турнірі з групової естетичної гімнастики.
16 квіт. 2018

Вітаємо переможців - команду учнів 8-А класу

За ініціативою шкільного парламенту старшокласники провели конкурс "Ерудит" з історії серед учнів 8-х класів
11 квіт. 2018

Лекції для старшокласників від SCOPH UMSA-Dnipro

Випускники школи - студенти Дніпропетровської медичної академії прочитали пізнавальну лекцію для старшокласників
9 квіт. 2018

На благодійному ярмарку «Пасхальні візерунки» було зібрано 2000 гривень, на допомогу в лікуванні учениці 9 класу - Єви Райхман.

Активну участь у традиційному ярмарку прийняли учні школи, шкільний парламент та керівники гуртків прикладної творчості.
6 квіт. 2018

"Краса і грація - 2018"

Нарешті відбувся VII традиційний фітнес - фестиваль "Краса і грація - 2018", якого всі так чекали. Через примхливу, затяжну зиму та перенесенння канікулів проведення цього заходу кілька разів відкладалося. З'явився навіть жарт, що весна не почнеться доки не пройде фітнес-фест. І він знову став подією шкільного життя.
6 квіт. 2018

Тиждень здоров'я

Старшокласники взяли участь у просвітницькій інтерактивній грі "Маршрут безпеки"
5 квіт. 2018