24 бер. 2018

Пізнавальні канікули

Учні та вчителі школи були учасниками унікальної інтерактивної лекції професора англійського коледжу за напрямом «Неврологія»
23 бер. 2018

Наукові канікули

Відвідування дитячого розважального наукового центру “Smart-Zone” та дитячої IT-школи «Смарт»
23 бер. 2018

Спортивні канікули

Щоб завжди тримати себе у спортивній формі, необхідні постійні тренування. І канікули не виключення. Підготовка до фітнес-фестивалю, тренування з футболу, рукопашного бою, гімнастики, змагання вихованців ДЮСШ № 12 з настільного тенісу, спортивні естафети з елементами футболу "Fair Play"( "Чесна гра") - все це відбувається незалежно від примхів погоди.
22 бер. 2018

Канікули для мандривників

Группа учнів виїхала на цікаву екскурсію до Франції. Їх чекає Париж та Діснейленд!!!
17 бер. 2018

Фотовиставка "Найкрасивіша"

Кілька днів в фойє школи проходила фотовиставка "Найкрасивіша"
16 бер. 2018

Семінар для старшокласників

24 березня запрошуємо школярів відвідати унікальну лекцію професора коледжу Англії за напрямом «Неврологія»
15 бер. 2018

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Учні 2-11 класів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"
13 бер. 2018

Математичний квест

Під час тижня математики учні 5-х класів взяли участь у "Математичному квесті"
12 бер. 2018

Вітаємо переможців акції "Годівничка"!

Учні 8-Б класу посіли ІІ місце у міській природоохоронній трудовій акції "Годівничка"
12 бер. 2018

Освіта в Чехії

16 березня о 18.00 відбудеться презентація "Освіта в Чехії": навчання в державних ВНЗ, мовні програми