3 вер. 2018

Веселим святом розпочався новий учбовий рік для вихованців дошкільного відділення!

Малюки охоче виступали, співали та танцювали,разом з казковими героями у виконанні гуртківців театральної студії "Кукляндія" ЦПР.
1 вер. 2018

Свято першого дзвоника "Країна дитячих талантів"

Яскравим та незвичним святом розпочався новий учбовий рік 2018р. Спортивні батли серед 2-3, та 6-7класів, проходили на спортивних майданчиках, фітнес-команда 9-б класу була організатором танцювального флеш-мобу. Юні гімназисти 5-х класів вирушили екскурсією по новим шкільним кабінетам. Першокласники здійснили захоплюючу подорож країною талантів, де разом з керівниками центру позашкільної роботи створювали яскраві колективні роботи, а також танцювали та знайомились з новими видами спорту.
19 серп. 2018

Запрошуємо на навчання до гімназії КЗО НВО №28!

В 5-11 класах гімназії КЗО НВО № 28 в наявності вільні місця! Запрошуємо до нас на навчання!!!!
27 черв. 2018

На відкритті першого в Україні інклюзивного парку в Дніпрі

Вихованці пристосованого пришкільного табору "Здоров'ячок" були запрошені на свято відкриття нового безпечного парку, для дітей з особливими потребами. Діти були у захваті від нових інтерактивних панелей з англійською та українською мовами, та безпечних атракціонів. Давали інтерв’ю та знайомились з новими можливостями парку за допомогою волонтерів.
14 черв. 2018

Прийом учнів до 5-11 класів гімназії

28 cерпня о 10.00 відбудеться зустріч-співбесіда з учнями та батьками 2-11х класів, що бажають вступити на вільні місця до КЗО НВО №28
1 черв. 2018

Про набір до перших класів

Шановні батьки майбутніх першокласників! Адміністрація КЗО НВІО № 28 повідомляє про те, що станом на 01.06.2018 року зараховано 124 учня до 1-х класів на 2018-2019 навчальний рік. Заплановано – 4 класи, 120 учнів. Фактично – 4 класи, 124 учня, вільних місць – 0.
14 трав. 2018

Традиція перемагати!

13 травня на Фестивальному причалі відбувся ІІ чемпіонат м. Дніпра з дитячої легкої атлетики за міжнародною Програмою ІААФ. Як і минулого року, спортсмени нашої школи підтвердили, що вони - кращі!!. Збірна команда 3-4 класів посіла І місце серед восьми команд-переможців районних змагань. Зовсім трошки не вистачило команді 5-6 класів, щоб увійти у трійку призерів. Але ми віримо, що попереду наших учнів чекають перемоги! Висловлюємо велику подяку вчителям, які підготували команди. Це Сергєєва Олена Олександрівна, Федоренко Євгеній Олександрович, Горбатюк Наталя Василівна. Сподіваємося, що наступний чемпіонат стане для нас знову переможним!!!
10 трав. 2018

Наші футболісти - чемпіони області!!!

Переможно закінчився фінал обласних змагань з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2005 р.н. Учні 7С класу в нелегкій боотьбі вибороли І місце та вийшли на зональний етап Всеукраїнських змагань. Вітаємо спортсмеівн та їх тренера Кузнецова Віктора Михайловича! Бажаємо нових перемог!!!
8 трав. 2018

Урочиста лінійка пам'яті

Для учнів початкової школи була проведена урочиста лінійка, та вахта пам'яті у шкільного обеліска яку підготував шкільний парламент.
3 трав. 2018

Кулінарний майстер-клас

Медіа-студія "Мальтіварка ТВ" завітала до гуртка кулінаріі щоб навчитись ліпити справжні українські варенки!