29 квіт. 2018

Вітаємо хор "До-мі-солька" з перемогами у конкурсах "Зоряне коло"та "Весняні дзвіночки"

Диплом за 1 місце у міському фестивалі-конкурсі "Зоряне коло" отримав основний склад хору. Диплом 1 ступеня в номінації "Надія фестивалю" отримав молодший склад хору на обласнму фестивалі "Весняні дзвіночки".
25 квіт. 2018

В КЗО НВО №28 пройшов День цивільного захисту

Традиційно у квітні в КЗО НВО №29 проходить День цивільного захисту, присвячиний річниці Чорнобильської аварії. Не винятком став і цей рік. Всі учні та вчителі закладу взяли участь у різних заходах до Дня ЦЗ.
24 квіт. 2018

Міська військово-патріотична гра "Прорив"

Команда учнів 10-Б та 11-Б класів взяла участь у міській військово-патріотичній спортивній грі "Прорив" ("Дніпровська звитяга")
23 квіт. 2018

Екскурсія з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Учні 5-В класу відвідали музейну кімнату на базі КЗО "Навчально-виховний комплекс № 111"
18 квіт. 2018

"Фінансові бої"

Привітаємо учнів 11-Б класу, які посіли призові місця в інтелектуальній грі "Фінансові бої"
17 квіт. 2018

Гра "Ерудит" з біології серед учнів 6-х класів

Переможцем у грі "Ерудит" з біології стала команда 6-В класу, ІІ місце посіла команда 6-Б класу, ІІІ місце розділили команди 6-А та 6-Г класів
17 квіт. 2018

Екскурсія до Дня пожежної охорони України

Робітники пожежної охорони організували для учнів школи навчально-практичну екскурсію до Пожежної частини № 2
16 квіт. 2018

Наші гімнастки на Чемпіонаті світу

Вдалим став виступ учениць нашої школи Єгорової Софії 5Б клас та Кугук Уляни 4В клас на світовому турнірі з групової естетичної гімнастики.
16 квіт. 2018

Вітаємо переможців - команду учнів 8-А класу

За ініціативою шкільного парламенту старшокласники провели конкурс "Ерудит" з історії серед учнів 8-х класів
11 квіт. 2018