КЗО "Навчально-виховне обєднання №28", м.Дніпро

3 черв. 2019

Батьківські збори зарахованих першокласників.

Увага! 06 червня о 17.00 відбудуться батьківські збори зарахованих дітей до першого класу на 2019-2020 навчальний рік в актовій залі школи.
24 трав. 2019

Пролунав останній дзвоник для випускників 11-х та 9-х класів.

На святі були нагородженні переможці учнівських олімпіад та конкурсів. Чудові вальси випускників за традицією прикрасили свято та розчулили усіх присутніх.
20 трав. 2019

Вітаємо переможців!

Хор "До-мі-солька" став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Formidable" та отримав спеціальну відзнаку та статуєтку "Золота Анна Київська"
15 трав. 2019

В рамках партнерської Програми компанії LBC “Learner`s Book Company” в квітні 2019 року відбулось тестування учнів 4-х класів з англійської мови.

Учні виконували MOCK тест за зразком міжнародного іспита з англійської мови PTE Pearson Test of English https://lbcbooks.com.ua/exam з частин письмо та читання.
8 трав. 2019

Вахта пам'яті

До дня пам'яті та примирення був проведений урочистий захід в актовій залі "Ніколи знову". Діти покладали квіти до шкільного обеліску та привітали ветеранів.
25 квіт. 2019

Вистава - концерт "Алиса в стране чудес -Весенний бал"відбулася на сцені театру Драми та комедії

Вистава театральної студії "Кукляндія" під керівництвом Чурай В.В. та виступи творчих колективів центру позашкільної роботи, вразили глядачів та приємно здивували батьків юних артистів.
15 квіт. 2019

Ракети на старт!

Вітаємо всі 1 класи з перемогою у конкурсі "Дніпро,на старт!". Гран-прі в якоми виборов 1-В клас під керівництвом Прокопенко Л.К. які отримали сертифікати на майстер-клас в "Дім Роботів". Усі першокласникі отримали дипломи та подарунки.
10 квіт. 2019

Вітаємо переможців конкурсу "Весна поезії в Парижі"!

Команда школи гідно виступила на конкурсі у дитячій обласній бібліотеці під керівництвом Батенської Г.В. та отримала призи та дипломи.
8 квіт. 2019

09 квітня 2019 р. о 17.00 Організаційні збори для батьків майбутніх першокласників.

Збори в актовій залі о17.00. Присутність одного з батьків, при собі мати записник та ручку, по можливості без дітей.
2 квіт. 2019

Прем'єра незвичайної вистава"Запали світ синім!"

Перша у місті вистава з артистами інклюзивної форми навчання до дня розповсюдження знань про аутизм, була підготована юними артистами та тьютерами нашої шкои.